ΚΠΕ ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΙΟΥ - Στελέχωση του ΚΠΕ Ομηρούπολης Χίου

Στελέχωση του ΚΠΕ Ομηρούπολης Χίου Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Παιδαγωγική Ομάδα
07.12.06

Η στελέχωση του ΚΠΕ Ομηρούπολης για το σχολικό έτος 2006-2007 καθυστέρησε πολύ, λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος από τους εκπαιδευτικούς της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Στις 7/11/06 λάβαμε την απόφαση του Περιφερειακού Δ/ντή Εκπαίδευσης Β. Αιγαίου  σύμφωνα με την οποία τοποθετείται στη θέση του Αναπληρωτή Υπεύθυνου του ΚΠΕ η κ. Καμπερίδου Μαρία, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ02, αποσπασμένη για ένα χρόνο από το Γυμνάσιο Οινουσσών.

Ως μέλη της Π.Ο. του ΚΠΕ οι:

Γαλανοπούλου Μαρία, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03, αποσπασμένη για ένα χρόνο από το Γυμνάσιο Βολισσού

Γιάου Ευαγγελία, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ20, στη διάθεση του ΠήΣΔΕ Χίου, αποσπασμένη στο ΚΠΕ για ένα χρόνο

Στις 13/11/2006 λάβαμε την απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή σύμφωνα με την οποία τοποθετήθηκε και το πέμπτο μέλος της Π.Ο. η:

ήσικαλά Σωτηρία, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ70, αποσπασμένη για ένα χρόνο από το Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίου.

Στις 11/12/2006 λάβαμε την απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή σύμφωνα με την οποία αντικαταστάθηκε το μέλος της Π.Ο. Γαλανοπούλου Μαρία με την:

Καλτσονούδη Καλλιόπη, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ17.04, στη διάθεση του ΠήΣΔΕ Χίιου, αποσπασμένη για ένα χρόνο το ΚΠΕ

Η απόσπαση των παραπάνω ισχύει από  την ημερομηνία ανάληψης υπηρεσίας τους και μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους 2006-2007.

Τελευταία ανανέωση ( 16.10.12 )